Tanie płytki na eksport

Tanie płytki na eksport – czy warto? Podczas remontu nadszedł wreszcie czas na wybór płytek. Najpierw pomyśleliśmy o sklepie budowlanym z szeroką gamą płytek. Niestety zazwyczaj sprzedawane są po dość wysokich cenach. Istnieje jednak alternatywa. Możesz także kupić tanie, wysokiej jakości płytki, kierując się do outletu.

Co można znaleźć w sklepie z płytkami?

Sklepy z płytkami mogą kojarzyć się tylko z likwidacją magazynu, końcem serii lub wadliwymi produktami. Co ważne, nie należy ich mylić z różnymi łańcuchami budżetowymi. Wbrew pozorom ich oferta bardzo różni się od oferty zdominowanych przez śmieciowe hipermarkety czy sklepy z używanymi rzeczami. Dobry kanał sprzedaży płytek oferuje swoim klientom produkty znanych i cenionych marek. Znajdziemy tam sprawdzone rozwiązania, zazwyczaj oryginalne, a także profesjonalne usługi. Pamiętajmy, że idąc do outletu nie mamy do czynienia z gorszymi produktami o niższej jakości. Otrzymamy wysokiej jakości płytki w wyjątkowo niskich cenach, prawie w ramach budżetu. Dlatego też sklepy z płytkami są przeznaczone dla tych, którzy chcą urządzić swoje wnętrza w gustowny sposób, nie wydając fortuny. Produkt zakupiony w takim miejscu byłby wieloletnią inwestycją.

Tanie płytki z outletu lub marketu budowlanego?

Na pierwszy rzut oka kupowanie płytek w sklepie budowlanym może wydawać się lepszym rozwiązaniem. Wystarczy udać się do pierwszego najbliższego sklepu, wybrać odpowiedni wzór i zapłacić za płytki przy kasie. Co ważne, supermarkety mają dość klasyczne wzory płytek, dlatego nie każdy inwestor może znaleźć coś, co odpowiada jego wymaganiom. Jeśli zależy nam na nietuzinkowych oryginalnych płytkach, to gniazdko będzie lepszą propozycją. Jest to również polecane miejsce dla tych, którzy lubią pewną serię, ale produkcja tej serii dobiegła końca. Jaka jest różnica między sklepem z płytkami a marketem budowlanym? Najważniejszą różnicą jest cena produktu. Tanie płytki można kupić w sklepach, w których często odbywają się atrakcyjne promocje. Klienci mogą uzyskać nawet 55% rabatu na dany asortyment, co z pewnością jest korzystnym rozwiązaniem. Remonty są w dzisiejszych czasach szczególnie kosztowną inwestycją, a dzięki takim miejscom jak outlety można sporo zaoszczędzić.

Outlet z tanimi płytkami – co to jest?

Outlety to miejsce, w którym można sprzedawać produkty końcowe, eksponaty, resztki, stare przedmioty kolekcjonerskie lub płytki w opakowaniach zastępczych po znacznie niższych cenach. Są to zazwyczaj pełnowartościowe przedmioty, które nie różnią się zbytnio od tych oferowanych przez duże, znane markety budowlane.

Czytaj więcej:

Czy warto kupować płytki w outlecie?

Tanie płytki zakupione w outletie będą dla nas dobrym rozwiązaniem, jeśli:

   1. Cenimy ciekawe możliwości dostarczenia oryginalnych rozwiązań w niskich cenach, dodatkowo możemy poświęcić czas na znalezienie produktów spełniających nasze oczekiwania,
   2. Naszą główną troską są niższe ceny,
   3. Nie mamy nic przeciwko kupowaniu towaru po wystawie w opakowaniu zastępczym, jeśli nie ma różnicy w jakości,
   4. Nie przeszkadzają nam płytki wtórne, nie odpychają nas drobne niedoskonałości,
   5. Podoba nam się pewna kolekcja płytek, mimo że nie jest już dostępna gdzie indziej lub są wycenione ponad nasze możliwości,
   6. Mamy ograniczony budżet remontowy, dlatego zależało nam na jak najtańszym wykończeniu podłogi lub ściany.

Niedrogie płytki drugiej klasy i modele wystawiennicze

Tanie płytki na eksport

Tanie płytki na eksport

Dachówki klasy II mogą mieć drobne wady, takie jak odpryski i nierówności. Są jednak niepozorne i niezwykle małe. Są jednymi z najtańszych, ale są świetną opcją, szczególnie dla kogoś, kto ma dość ograniczony budżet remontowy. Ponadto doskonale nadają się do miejsc, w których nie jest wymagany idealny wygląd płytek. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach gospodarczych. Wybór zależy głównie od naszych preferencji i budżetu. Model wystawy nie różni się zbytnio od innych płytek. W wyprzedaży można kupić płytki do salonu, sypialni, łazienki czy kuchni. Wybór jest ogromny. Co ważne, wprowadzone zostaną wyjątkowe produkty o oryginalnym wyglądzie, polecane bardziej wymagającym.

Przed przejściem do gniazdka powinniśmy określić nasze wymagania dla wybranej płytki. Szczególnie ważna jest ich lokalizacja. Różne płytki nadają się do przedpokoju, inne do łazienek czy kuchni. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na parametry i wymiary. Outlety mają wiele różnych rodzajów płytek, więc opcji jest wiele. W podjęciu decyzji pomoże profesjonalista z odpowiednią wiedzą. Outlety to niewątpliwie doskonały wybór na zakup szkliw. Niedrogie płytki niekoniecznie są gorsze od drogich porad z dużych marketów budowlanych.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl