Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro rachunkowe Szczecin: witamy na naszej stronie, zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą biznesową na usługi księgowe. Przede wszystkim pragniemy zaznaczyć, że jeśli Twoja firma zostanie klientem naszego biura rachunkowego w Szczecinie, na pewno otrzymasz wysokiej jakości pomoc w zakresie księgowości, kadr, płac i podatków. Nasze oferty są doskonałe zarówno dla firm działających na rynku od wielu lat, jak i dla nowych start-upów.

Długoletnia współpraca pozwala nam dokładniej analizować koszty klientów i proponować metody ich optymalizacji. Organizując pracę w księgowości, kadrach i podatkach korzystamy z innowacyjnego oprogramowania i technologii, e-usług, które pozwalają automatycznie aktualizować bazę danych i minimalizować straty.

Wsparcie ze strony szczecińskiego biura rachunkowego

Dziś, dzięki rozwojowi przedsiębiorczości, zawód księgowego osiągnął nowy poziom, zajmując wiodącą pozycję we wszystkich dziedzinach biznesu. Ta sytuacja wymaga starannego szkolenia specjalistów, analizowania ciągle zmieniających się repozytoriów dokumentów oraz opanowania technologii informatycznych.

Biura rachunkowe w Szczecinie https://www.ekb.szczecin.pl/ zatrudniają tych specjalistów i świadczą usługi księgowe dla przedsiębiorców. Nasza działalność ukierunkowana jest na wykonywanie prac o najwyższej jakości: nasi księgowi posiadają duże doświadczenie i potrafią podjąć się nawet skomplikowanych zadań. Działamy szybko i poważnie. To dzięki tym cechom można nam zaufać. Zapewniamy pełną obsługę księgową, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić finanse swojej firmy.

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Szczecinie stale podnoszą swoje kwalifikacje, na bieżąco śledząc zmiany widoczne w przepisach prawa, rozporządzeniach i regulaminach. Uzupełniamy naszą wiedzę z takich dziedzin jak księgowość, podatki, prawo pracy i nie tylko. Zależy nam na dobrym samopoczuciu finansowym naszych Klientów, dlatego posiadamy skuteczne ubezpieczenie OC.

Zakres usług naszego biura rachunkowego w Szczecinie obejmuje:

Księgowość:

 • Przygotujemy plan kont firmy i sformułuj zasady rachunkowości.
 • Systematyczna rejestracja transakcji gospodarczych.
 • Rozliczanie podatku VAT.
 • Sporządzanie deklaracji podatkowych i kalkulacji.
 • Sporządzanie sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) i Narodowego Banku Polskiego (NBP).
 • Sporządzanie rocznych i okresowych raportów finansowych.
 • Uczestnictwo w kontrolach i audytach podatkowych.

Prowadź księgi przychodów i rozchodów:

 • Prowadzenie ewidencję zarobków.
 • Miesięczna kalkulacja podatku.

Inne usługi

 • Uregulowanie zaległości podatkowych.
 • Przedstawiciel w urzędzie skarbowym.
 • Przygotowanie raportów i podanie informacji rozliczeniowej.

Dlaczego warto przenieść księgowość do biura rachunkowego w Szczecinie?

Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro rachunkowe Szczecin

Oszczędzamy Twój czas. Rozumiemy, że przedsiębiorcy są zawsze zajęci, dlatego prowadzimy księgowość pod klucz. Księgowy zrozumie niuanse Twojej firmy, skoryguje błędy księgowe i pomoże w komunikacji z różnymi urzędami. Niezależnie od tego, czy rozwijasz swój biznes, czy odpoczywasz na wakacjach, nie musisz myśleć o księgowości.

W przeciwieństwie do kalkulatora, tak naprawdę mamy do dyspozycji człowieka, który pomoże w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wybrać system podatkowy, zatrudnić pracownika, czy odblokować bank, osobisty doradca w biurze rachunkowym w Szczecinie nie zostawi Cię samego.

Dzielimy ryzyko i bierzemy odpowiedzialność finansową za wynik. Nie ma grzywien ani kar. Terminowo pobieramy podatki i składamy raporty. W przypadku błędu naprawiamy szkody, nasza odpowiedzialność jest określona w umowie.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie możesz liczyć na:

 1. Nasi księgowi są rzetelni i punktualni w swojej pracy.
 2. Bogate doświadczenie w obsłudze dużych, średnich i małych przedsiębiorstw.
 3. Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów
 4. Monitorowanie poprawności dokumentów księgowych przekazywanych przez klientów.

Nasz wyższy cel i wartości:

 • Stawiamy na jakość naszych usług.
 • Dla naszych księgowych niemożliwe stało się możliwe.
 • Nasi pracownicy biurowi są zawsze gotowi do pracy.

Dlaczego warto założyć biuro rachunkowe w Szczecinie?

Księgowość nie jest twoją mocną stroną, ale myślisz, że nikt nie zrobi tego lepiej niż ty? Radzimy skontaktować się z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie, a będziesz mógł skoncentrować się na organizowaniu i promowaniu własnego biznesu oraz jego dalszym rozwoju. Powierzając obowiązki księgowe profesjonalistom zyskujesz więcej możliwości redukcji kosztów, zyskujesz cenny czas i znajdujesz energię na nowe dochodowe projekty.

Teraz my zajmiemy się Twoją księgowością! Twoja firma https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweSzczecin jest bezpieczna, dzielimy ryzyko i bierzemy odpowiedzialność finansową za wynik. Wszystko, co musisz zrobić, to dostarczyć dokumenty zgodnie z naszą prośbą. Twój osobisty asystent jest zawsze z Tobą w kontakcie. Jesteśmy otwarci na to, czego chcą nasi klienci, więc robimy to lepiej niż ktokolwiek inny. Nasz zespół składa się z księgowych z wieloletnim doświadczeniem w sterowaniu zautomatyzowanymi procesami.